Servisler

Akıllı Ürün İade Tahminleme Platformu


Ürün ve müşteri bazında ürün iadelerinin gerçekleşme yüzdelerini tahmin ediyor, ürün iade kök nedenlerine dair detaylı analizler sunuyoruz. Partnerlerimize zamanında aksiyon alabilmeleri için sistem entegrasyonu ve raporlama platformu ile destek oluyoruz. Raporlama yazılımımız ile ihtiyacınız olan grafik ve görsellere erişin.


Ters Lojistik Operasyonları


Yerel ve globalde çeşitli kargo ve depo firmaları ile işbirliği yaparak sizi globalde satış yapmaya bir adım daha yaklaştırırken ters lojistik süreçlerinizi sizin için yönetiyoruz. Gerçekleşen ürün iadelerinizde; ürünün müşteriden, tekrar satışa çıkmasına kadar olan süreçte ürünün teslim alınması, hasar kontrolü, lojistiği ve depolanması aşamalarının hepsinde müşterimizin IT sistemleriyle entegre envanter takip bilgilendirmeleri yaparak uçtan uca iade ürün operasyonlarınızı beraber yönetiyoruz.


Uçtan Uca Lojistik Operasyonları


Uçtan uca ürünün deponuzdan çıkıp müşterinize teslimatı ve iade durumlarında müşterinizden size veya başka müşteriye hasarsız teslimatı süreçlerinde LogEx olarak kargo ve paylaşımlı depo çözümlerimiz ile müşterilerimize yerel ve global ağlarda destek oluyoruz. Kargo ve depo kullanımlarınızı optimum seviyede tutabilmek adına, yapay zeka destekli depo alan tahminlemesi desteğimizi operasyon yönetim sürecimize dahil ediyoruz.


BALAT MAH. HIZIR ÇAVUŞ MESCİDİ SK.

NO: 40A FATİH / İSTANBUL

info@logex-co.com

İletişime geçin

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin

LinkedIn
Twitter
Instagram